Филтри -

Камиони за шлепување FIAT од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување FIAT од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FIAT FIAT DUCATO LAWETA, POMOC DROGOWA, SALON PL [ 8283 ]
34
Контактирајте го продавачот
14.826 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 279220 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
нови камион за шлепување FIAT
6
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за шлепување FIAT Pomoc Drogowa Auto laweta Klima
6
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
камион за шлепување FIAT DUCAO AUTOLAWETA POWER 180 KM 98 TYŚ KM SERWIS DO OSTATNIEGO KIL
40
Контактирајте го продавачот
19.030 € PLN 86.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 98374 км Сила 180 кс
Полска, Daleszyce
камион за шлепување FIAT Ducato
16
Контактирајте го продавачот
19.700 € PLN 89.000 PLN
Носивост 2246 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 2015-01-30 Километража 372000 км Сила 150 кс
Полска, Lublin
нови камион за шлепување FIAT Ducato Maxi NAVI, LUFTFEDERUNG
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 180 кс
Полска, Bolesławiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се