Филтри -

Камиони за шлепување DAF од Полска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони за шлепување DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP50C1
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
46.050 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел Holownik
Година 2010 Километража Сила
Полска, Krakow
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 3490 кг
Година 07/1992 Километража Сила
Полска, Chodzież

Други марки во делот "Камиони за шлепување од Полска"

Контактирајте го продавачот
69.410 € PLN 299.900 PLN
Носивост 18600 кг
Година 2014 Километража 523000 км Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 5990 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 987654 км Сила
Полска, Czajęcice
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/2017 Километража 316000 км Сила
Полска, Wągrowiec
камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS камион за шлепување MAN MAN TGS TGX 26.360 E5 laweta uniwersalna 10,2 m + Dźwig HDS
2
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража 466000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 680000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 06/2001 Километража 214000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 2840 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tijhof Макара макара
Година 07/2003 Километража 693000 км Сила
Полска, Strzelce Krajeńskie
Контактирајте го продавачот
14.580 € PLN 63.000 PLN
Носивост 2900 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 460000 км Сила
Полска, Świętoszówka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи