Филтри -

Камиони за шлепување DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување DAF од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4121 кг Евро Euro 5
Година 2011-07-26 Километража 441000 км Сила 250 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-06-30 Километража 249855 км Сила 373 кс
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Година 1975-07-09 Километража 15416 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 379400 км Сила 280 кс
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
79.450 € Без ДДВ
Носивост 26760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11-21 Километража 461485 км Сила 460 кс
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се