Филтри -

Камиони за шлепување Citroen

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони за шлепување Citroen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Макара макара
Година 2013 Километража 20000 км Сила
Италија, CUNEO
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 1340 кг Евро Euro 5 Макара макара
Година 2013-11-01 Километража 184326 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
12 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се