Филтри -

Камиони за шлепување Chevrolet

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони за шлепување Chevrolet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 06/1954 Километража 1 км Сила
Холандија, Meer

Други марки во делот "Камиони за шлепување"

Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2001 Километража 979201 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Година 05/2009 Километража 570000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
79.910 € PLN 340.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Andreis Модел M93
Година 04/1992 Километража 250000 км Сила
Белгија, Sint-Pieters-Leeuw
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 15070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-13 Километража 105461 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
69.750 € Без ДДВ
Носивост 26760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11-21 Километража 461485 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 920 кг
Година 06/1996 Километража Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3250 кг Евро Euro 1
Година Километража 270000 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16 Макара макара
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Essel Модел 33E17 Макара макара
Година 07/2019 Километража 132500 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел Agefa Макара макара
Година 2002 Километража Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
148.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2011 Километража 951000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Носивост 6800 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 743000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 245423 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
19.930 € GBP 16.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 125991 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година 1989-03 Километража 620000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-05 Километража 279000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Носивост 3615 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1998 Километража 156000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 705236 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
79.910 € PLN 340.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.420 €
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 04/2018 Километража 31000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
119.950 € Без ДДВ
Носивост 9855 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 4140 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Макара макара
Година 2022 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи