Филтри -

Камиони за шлепување CITROEN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување CITROEN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување CITROEN U 23 R  1951
15
Контактирајте го продавачот
7.750 € Со вклучен ДДВ
Година Километража 67000 км Сила
Холандија, Joure
камион за шлепување CITROEN U 23 R 1951
15
Контактирајте го продавачот
7.750 € Со вклучен ДДВ
Година Километража 67000 км Сила
Холандија, Joure
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се