Филтри -

Камиони за превоз стакло од Германија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за превоз стакло од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Носивост 4250 кг Евро Euro 3
Година 2004-10 Километража 310000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
13.999 €
Евро Euro 4
Година 2003 Километража 586989 км Сила
Германија, Lübbecke
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Германија, Bottrop
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се