Филтри -

Камиони за превоз стакло RENAULT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз стакло RENAULT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 4250 кг Евро Euro 3
Година 2004-10 Километража 310000 км Сила 150 кс
Германија, Sulzbach
нови камион за превоз стакло RENAULT Master 150 Dci L2H2 Red Ed. - RESTEEL LEVERTIJD 4 WEKEN нови камион за превоз стакло RENAULT Master 150 Dci L2H2 Red Ed. - RESTEEL LEVERTIJD 4 WEKEN
2
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 100 км Сила 150 кс
Холандија, WEERT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се