Филтри -

Камиони за превоз стакло MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз стакло MERCEDES-BENZ: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 90 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 492186 км Сила 330 кс
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 350000 км Сила 180 кс
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.301 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1137 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 345732 км Сила 140 kW
Германија, Bad Bentheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се