Филтри -

Камиони за превоз на пари MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на пари MERCEDES-BENZ: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 21 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport
3
6.500 € Без ДДВ
Носивост 920 кг Евро Euro 3
Година 2004-02-27 Километража 450000 км Сила 129 кс
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ ategro 816d laadklep gepantserde geldwagen armored money truck
6
14.250 € Без ДДВ
Носивост 2025 кг
Година 2012-11-09 Километража 260000 км Сила 160 кс
Холандија, Monster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 2 x 1623 MANUAL CIT ATEGO
6
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 813D VARIO 813D geldtransportauto
28
5.950 € Без ДДВ
Носивост 860 кг
Година 2008-05-08 Километража 510234 км Сила 129 кс
Холандија, Lierop
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ Vario 813D,Bankowóz,Klasa  odporności SB4+
17
ВИДЕО
9.900 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 229179 км Сила 150 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 310 602 MANUAL HOLLAND TRUCK
10
цена на барање
Носивост 280 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-08-29 Километража 272388 км Сила 95 кс
Холандија, Maarssen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се