Филтри -

Камиони за превоз на пари MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на пари MERCEDES-BENZ: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 816D,Bankowóz,Prawdziwy Pancernik,E5,Klasa BS4+,Jedyne Prawdziwe
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.999 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 203000 км Сила 150 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ ATEGO 1223
13
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 231 км Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 21 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 920 кг Евро Euro 3
Година 2004-02-27 Километража 450000 км Сила 129 кс
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ ategro 816d laadklep gepantserde geldwagen armored money truck
6
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 2025 кг
Година 2012-11-09 Километража 260000 км Сила 160 кс
Холандија, Monster
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 2 x 1623 MANUAL CIT ATEGO
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 310 602 MANUAL HOLLAND TRUCK
10
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 280 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-08-29 Километража 272388 км Сила 95 кс
Холандија, Maarssen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се