Филтри -

Камиони за превоз на пари IVECO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони за превоз на пари IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Носивост 1650 кг Евро Euro 5
Година 06/2016 Километража 275000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2014 Километража 250000 км Сила
Унгарија, Budapest

Other makes in the section "Камиони за превоз на пари"

камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 399999 км Сила
Германија, Bremen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се