Камиони за превоз на коњи

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за превоз на коњи: 83 огласа

камион за превоз на коњи MAN TGX 26.400
7
199.000 € USD ≈ 221.049 US$
Евро Euro 5 Седишта 5 Број на коњски сили 3
Година 2010-12-20 Километража Сила 324 kW
Швајцарија, Diepoldsau
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ Atego 815
8
43.670 € PLN USD 185.000 PLN ≈ 48.504 US$
Евро Euro 3 Седишта 4 Број на коњски сили 4
Година 08/2006 Километража 218000 км Сила 110 kW
Шведска
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион за превоз на коњи VOLVO FH12
33
18.990 € USD ≈ 21.094 US$
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2 Број на коњски сили 5
Година 2003 Километража 500120 км Сила
Шведска, Falun
камион за превоз на коњи IVECO EUROCARGO ML120 E24R/P, TRANSPORT ANIMALS
16
4.700 € USD ≈ 5.221 US$
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 628304 км Сила 239 кс
Чехија, Prague
камион за превоз на коњи NISSAN CABSTAR
5
14.900 € HUF USD 5.000.000 HUF ≈ 16.550 US$
Година 2011 Километража 47 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на коњи VOLVO FH 12 6x2R, FOR TRANSPORT ANIMALS
18
11.000 € USD ≈ 12.219 US$
Евро Euro 3
Година 2001-03 Километража 1072700 км Сила 4201 кс
Чехија, Prague
камион за превоз на коњи NISSAN CABSTAR 2.5 D
5
12.250 € HUF USD 4.110.000 HUF ≈ 13.604 US$
Број на коњски сили 2
Година 2011 Километража 45 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на коњи RENAULT MIDLUM D 220DXi, FOR TRANSPORT ANIMALS
20
12.700 € USD ≈ 14.107 US$
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 501213 км Сила 219 кс
Чехија, Prague
камион за превоз на коњи RENAULT Master 135 Dci
18
37.999 € USD ≈ 42.209 US$
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2017-01-30 Километража 38500 км Сила 131 кс
Холандија, Wenum-Wiesel
камион за превоз на коњи RENAULT Master 2.5 dCi Paardenvrachtwagen B rijbewijs
22
29.950 € USD ≈ 33.268 US$
Седишта 3
Година 2008-06-09 Километража 254000 км Сила 114 кс
Холандија, Wenum-Wiesel
камион за превоз на коњи MAN LE8-180
19
17.950 € USD ≈ 19.939 US$
Евро Euro 3
Година 2003-05-08 Километража 243141 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
нови камион за превоз на коњи RENAULT Master 2.3 dCi 130 Paardenvrachtwagen Pferdetransporter Paardenw
23
ВИДЕО
38.900 € USD ≈ 43.210 US$
Седишта 3
Година 2020-01-09 Километража 291 км Сила 130 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ Atego 1223
37
48.900 € USD ≈ 54.318 US$
Евро Euro 2 Седишта 2 Број на коњски сили 6
Година 1999 Километража 345900 км Сила 220 кс
Германија, Köln
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ Atego 818
7
6.500 € USD ≈ 7.220 US$
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на коњски сили 4
Година 2003 Километража 440000 км Сила 180 кс
Естонија, Purku
нови камион за превоз на коњи ИСТОК
6
преговара
Број на коњски сили 3
Година 01/2016 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Красногорск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се