Филтри -

Камиони влекачи Scania

Резултати од пребарување: 3538 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3538 огласа: Камиони влекачи Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион влекач Scania S 500 FRANCE камион влекач Scania S 500 FRANCE камион влекач Scania S 500 FRANCE
3
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 6
Година 08/2018 Километража 1200000 км Сила
Франција, Kita
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 722000 км Сила
Данска, Odense
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.250 €
Носивост 15550 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1446275 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10675 кг
Година 1992 Километража 1124700 км Сила
Холандија, Boxtel
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Година 2013 Километража 1111410 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Година 07/2010 Километража 1100000 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
8.545 € PLN 37.000 PLN
Година 2006 Километража 1907224 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11440 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06-26 Километража 986591 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1135998 км Сила
Финска, Juva
Контактирајте го продавачот
12.790 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
15.120 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
44.850 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 526994 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Година 06/2006 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 1012038 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража 986231 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2001 Километража 223973 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 1500000 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 687737 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1005574 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 431731 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 1057146 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 966856 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
аукција 92.000 €
Евро Euro 6
Година 2023-03-21 Километража 131876 км Сила
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 580000 км Сила
Романија, BISTRITA NASAUD
JUSTIN EXPEDITII
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 73.220 €
Година 2009 Километража 999999 км Сила
Аргентина, Villa María
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3538 огласа
Прикажи
Претплати се