Филтри -

Камиони со завеса Maiman

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

0 огласа: Камиони со завеса Maiman

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Other makes in the section "Камиони со завеса"

Контактирајте го продавачот
14.880 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 483349 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Полска, Opole
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Носивост 1795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2017 Километража 636100 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2008 Километража 500486 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 44.93 м³ Капацитет 18 палети
Година 2010-06 Километража 522560 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Носивост 16600 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 999000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Носивост 1795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2017 Километража 636100 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 60.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2018 Километража 7300000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 119.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 770000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Носивост 14175 кг Евро Euro 6 Капацитет 23 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2019 Километража 670000 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Носивост 3400 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 600424 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
камион со завеса Mercedes-Benz AXOR 1824
1
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 31.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 893382 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 708958 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 58.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 680565 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 801594 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 801744 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 671114 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 58.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 820086 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 01/2009 Километража Сила
Шпанија, ALGEMESI
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 757560 км Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 184000 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014-03 Километража 489970 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Носивост 7890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 427161 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.22 м³
Година 2014-01 Километража 703000 км Сила
Германија, Horb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се