Филтри -

Камиони со завеса MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 254 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

254 огласа: Камиони со завеса MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 632308 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 8558 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2008 Километража 999999 км Сила
Белгија, GENK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 17.68 м³
Година 2001 Километража 200550 км Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 03/2011 Километража 460000 км Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
41.610 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 200000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
56.550 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
56.550 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 894693 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
64.850 € PLN 303.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 547000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 887317 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 5770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1104317 км Сила
Полска, KRUSZYN
Контактирајте го продавачот
37.200 € Без ДДВ
Носивост 4720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2016 Километража 485000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 1690 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09-01 Километража 357680 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8872 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 457000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Задни врати задни врати
Година 12/1998 Километража 867260 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 5240 кг Евро Euro 6
Година 2017-11-01 Километража 311578 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Носивост 9554 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1064790 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 893500 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
28.250 € Без ДДВ
Носивост 13072 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-27 Километража 636782 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 192.16 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2016-08 Километража 538000 км Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
15.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 58.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 679883 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 48.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 646758 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
999.999 €
Година 2006 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 14670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-15 Километража 888000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 14670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06-01 Километража 801000 км Сила
Холандија, Ede
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 254 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се