Филтри -

Камиони со затворена каросерија - Узбекистан

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија - Узбекистан: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион ISUZU NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
камион фургон JAC HFC106L1KT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4920 кг Евро Euro 3 Зафатнина 23 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса MAN  CLA 31.280 6X4 BB 16 т
1
Контактирајте го продавачот
74.780 € UZS 837.000.000 UZS
Камион со завеса
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион со церада MAN TGS 26.400
1
Контактирајте го продавачот
111.600 € UZS 1.250.000.000 UZS
Камион со церада
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
изотермален камион MAN CLA 16.230
1
Контактирајте го продавачот
57.620 € UZS 645.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион фургон MAN CLA 31.280 6X4 BB
1
Контактирајте го продавачот
65.440 € UZS 732.500.000 UZS
Камион фургон
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 48 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
изотермален камион MAN TGS 26.400 6X4 BL 16 т
1
Контактирајте го продавачот
111.600 € UZS 1.250.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион со церада JAC HFC1042L3KT с тентом!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 3040 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови камион фургон ISUZU  FVR 33 нови камион фургон ISUZU  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
71.920 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL
2
Контактирајте го продавачот
43.150 € UZS 483.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
65.040 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
93.450 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 120 м³
Година 2016 Километража Сила
Узбекистан, Чуст
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се