Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Унгарија

Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

319 огласа: Камиони со затворена каросерија од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 30 м³
Година 2016 Километража 120000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 112000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2018 Километража 168672 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 67.2 м³
Година 2017 Километража 673500 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 816018 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
32.380 € HUF 11.940.000 HUF
Камион со церада
Година 12/2016 Километража 196800 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
20.650 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 538756 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7530 кг Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2017 Километража 166000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 16.8 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5595 кг Зафатнина 48 м³
Година 2015 Километража 669356 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2235 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 316776 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14400 кг
Година 2013 Километража 469000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 366000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2015 Километража 249600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2017 Километража 133000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 562000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2011 Километража 256000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1040 кг
Година 2018 Километража 86735 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3795 кг
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15180 кг
Година 2013 Километража 636249 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се