Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Србија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија од Србија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-05-28 Километража 191020 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4805 кг Евро Euro 6
Година 2014-08 Километража 296019 км Сила
Србија, Шимановци
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 5040 кг Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 648647 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9980 кг Евро Euro 3
Година 2004-04 Километража 320875 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4895 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14500 кг Евро Euro 4
Година 2009-02-20 Километража 1055098 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 544867 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41.26 м³
Година 2015-12 Километража 320405 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 317325 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2011-11 Километража 701823 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 277243 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7215 кг Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 354932 км Сила
Србија, Simanovci
камион со церада MERCEDES-BENZ 2543
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 02/2002 Километража 100000 км Сила
Србија, Sremska Kamenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се