Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Словенија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони со затворена каросерија од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети
Година 04/2012 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1430000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1150000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2011 Километража 672000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 484000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 07/2014 Километража 544756 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2011 Километража 750968 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг Капацитет 15 палети
Година 01/2003 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/1998 Километража 995570 км Сила
Словенија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се