Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Словачка

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Камиони со затворена каросерија од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 41.14 м³
Година 1/2012 Километража 658493 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 22.08 м³
Година 5/2011 Километража 545121 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1550 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.17 м³
Година 2018-08 Километража 66575 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
10.800 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7490 кг Евро Euro 4 Капацитет 8 палети
Година 05/2006 Километража 318645 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02 Километража 409383 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 11/2006 Километража 540943 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 1141735 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 22.08 м³
Година 4/2011 Километража 625016 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 43.04 м³
Година 4/2013 Километража 507340 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 628424 км Сила
Словачка, Bratislava
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 3/2011 Километража 357125 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 1/2017 Километража 705203 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 4/2006 Километража 1940000 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3640 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30 м³
Година 2001-12 Километража 662172 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Година 2/2000 Километража 489215 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 5/2006 Километража 1614104 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион фургон
Носивост 4900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Šaľa
камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2 камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2 камион со церада RENAULT Midlium 220.14 Medium P4X2
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6400 кг Евро Euro 5
Година 05/2008 Километража 266500 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5949 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³
Година 2018-04 Километража 365510 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 757262 км Сила
Словачка, Ličartovce
камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10990 кг Зафатнина 36.9 м³
Година Километража 894966 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2800 кг Евро Euro 2
Година 10/2000 Километража Сила
Словачка
камион фургон PREDAJ A VÝKUP NÁKLADNÝCH VOZIDIEL
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Камион фургон
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2018-11 Километража 628424 км Сила
Словачка, Bratislava
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се