Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Шведска

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

124 огласа: Камиони со затворена каросерија од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.210 € SEK 249.000 SEK
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.831 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Kronoberg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 892 € SEK 10.000 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Ljungby
Контактирајте го продавачот
аукција 1.784 € SEK 20.000 SEK
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
VOLVO FH
26 ч.
аукција 12.930 € SEK 145.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 8.519 € SEK 95.500 SEK
Камион фургон
Носивост 14290 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2013 Километража 1005000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 1999 Километража 951500 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2014 Километража 858000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2008 Километража 1802469 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
23.196 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13140 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.6 м³
Година 2007 Километража 1085665 км Сила
Шведска, Västra Götaland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2015 Километража 1396000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 13.510 € SEK 151.500 SEK
Камион фургон
Носивост 14640 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 10.750 € SEK 120.500 SEK
Камион фургон
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
аукција 8.924 € SEK 100.100 SEK
Камион фургон
Носивост 9400 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 4.460 € SEK 50.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 14170 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.319 € SEK 26.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13360 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 8.920 € SEK 100.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 1.427 € SEK 16.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Värnamo
Контактирајте го продавачот
аукција 17.240 € SEK 193.300 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Olofström
Контактирајте го продавачот
18.640 € SEK 209.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 967496 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1193980 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7095 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-01 Километража 157198 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4370 кг Евро Euro 5
Година 2010-01-01 Километража 358262 км Сила
Шведска, Trelleborg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се