Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Швајцарија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Камиони со затворена каросерија од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.420 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 781250 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража 757000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07-02 Километража 611158 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 45.98 м³
Година 2013-07 Километража 673700 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 47.12 м³
Година 2015-04 Километража 561000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-18 Километража 907653 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Швајцарија, Hendschiken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8050 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 465835 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7155 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.95 м³
Година 2014 Километража 545621 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
13.770 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 517601 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 44.91 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 603105 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2 камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2 камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2005 Километража 624000 км Сила
Швајцарија, Bülach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 794701 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-27 Километража 590178 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08-02 Километража 608507 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5390 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 256489 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2009-12 Километража 859000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
камион со церада VOLVO FH-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 804912 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 727392 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион фургон
Година 03/2004 Километража 763384 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 634929 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12-11 Километража 366875 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-05 Километража 541197 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 12/2001 Километража 61000 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се