Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Шпанија

Резултати од пребарување: 588 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

588 огласа: Камиони со затворена каросерија од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 753000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 610877 км Сила
Шпанија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 871767 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 1300000 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 403000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 326000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2010 Километража 522000 км Сила
Шпанија, Palau-solità i Plegamans
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 08/2015 Километража 522000 км Сила
Шпанија, Palau-solità i Plegamans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 107385 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 03/2015 Километража 327000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 465000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 320000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 50.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 420000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2016 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 37.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 10/2017 Километража 450000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 250000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 588 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се