Филтри -

Камиони со затворена каросерија од САД

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија од САД: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.797 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 10500.7 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 1441566 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Контактирајте го продавачот
6.797 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 9071.85 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 581032 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.952 € GBP 5.250 GBP
Камион-ладилник
Носивост 2599.99 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 210619 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се