Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Русија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија од Русија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.820 € RUB 4.500.000 RUB
Камион фургон
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
15.550 € RUB 1.350.000 RUB
Камион со церада
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 118 м³
Година 2007 Километража 1050000 км Сила 240 кс
Русија, Санкт-Петербург
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
83.490 € RUB 7.250.000 RUB
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 779000 км Сила 421 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Контактирајте го продавачот
38.580 € RUB 3.350.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 5030 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.87 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2020 Километража 103000 км Сила 152 кс
Русија, Самара
Контактирајте го продавачот
62.180 € RUB 5.400.000 RUB
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 477000 км Сила 290 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
нови камион со церада URAL 55571 нови камион со церада URAL 55571 нови камион со церада URAL 55571
3
Контактирајте го продавачот
32.240 € RUB 2.800.000 RUB
Камион со церада
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 4
Година 2015 Километража 92500 км Сила
Русија, Amur
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 01/2015 Километража 96000 км Сила 101 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
108.100 € RUB 9.390.000 RUB
Камион-ладилник
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-02 Километража 868000 км Сила 490 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Контактирајте го продавачот
67.600 € RUB 5.870.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 42.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 438000 км Сила 250 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Контактирајте го продавачот
95.000 € RUB 8.250.000 RUB
Камион-ладилник
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 692000 км Сила 441 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Контактирајте го продавачот
14.970 € RUB 1.300.000 RUB
Изотермален камион
Носивост 3600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 170000 км Сила 150 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Контактирајте го продавачот
25.910 € RUB 2.250.000 RUB
Камион за сладолед
Носивост 1500 кг
Година 2014 Километража 210000 км Сила
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Контактирајте го продавачот
9.097 € RUB 790.000 RUB
Камион со церада
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража 151000 км Сила
Русија, Балашиха
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 2 кг Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража 100 км Сила 149 кс
Русија, Краснодар
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се