Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Романија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Камиони со затворена каросерија од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Романија, Turda
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 120 м³
Година 08/2008 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг
Година 1996 Километража 239635 км Сила
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 15200 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 900000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 149000 км Сила
Романија, Frasin - Bucsoaia
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2022 Километража 159178 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 69276 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1384981 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15 камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180 камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180 камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
27.370 €
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 217000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1013075 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила
Романија, Ciceu-Mihăiești Bața
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Продавница на камион
Година 1994 Километража Сила
Романија, Sibiu
Troostwijk Auctions
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Капацитет 15 палети
Година 07/2008 Километража 800883 км Сила
Романија, Mun. Arad
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2010 Километража 1101813 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 225400 км Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
64.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2019 Километража 212299 км Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се