Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Португалија

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

104 огласа: Камиони со затворена каросерија од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2010 Километража 546831 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 12590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02-14 Километража 340262 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 456000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 46.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2012 Километража 414000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 51.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 501000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 278776 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9235 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 365000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9445 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 627000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2005 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 05/2016 Километража 300000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 541824 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 06/1996 Километража 768581 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион фургон
Година 2006 Километража 630000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 868511 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 616550 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1988 Километража 286179 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 698452 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1995 Километража 681349 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1991 Километража 235841 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион со завеса
Зафатнина 57.38 м³
Година 1995 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Португалија, Caldas da Rainha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1030000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2005 Километража Сила
Португалија, Benedita
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се