Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Полска

Резултати од пребарување: 737 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

737 огласа: Камиони со затворена каросерија од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
97.660 € PLN 460.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
95.540 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13630 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 455000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
27.390 € PLN 129.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 667000 км Сила
Полска, Kalisz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
71.330 € PLN 336.000 PLN
Камион со церада
Носивост 25700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 570000 км Сила
Полска, Jedlinsk
Контактирајте го продавачот
26.640 € PLN 125.500 PLN
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 417000 км Сила
Полска, Nowy Konik
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Година 2012 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
72.160 € PLN 339.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 26140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³
Година 2017 Километража 657000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
13.990 € PLN 65.900 PLN
Камион со церада
Година 2018 Километража 429000 км Сила
Полска, DALESZYCE
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 880 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6693 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 900000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 21170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1727254 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1275028 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10060 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 743761 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 16820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 169266 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
93.200 € PLN 439.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 14326 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.44 м³
Година 2019 Километража 406000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
16.350 € PLN 77.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 950 кг
Година 2016 Километража 237000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5720 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 72 м³
Година 2012 Километража 830000 км Сила
Полска, Ryki
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 820000 км Сила
Полска, Ryki
Контактирајте го продавачот
16.390 € PLN 77.200 PLN
Камион со церада
Носивост 3500 кг Зафатнина 24.5 м³
Година 2019 Километража 289741 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
52.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26730 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 820000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
14.840 € PLN 69.900 PLN
Камион фургон
Година 2013 Километража 223000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
13.800 € PLN 65.000 PLN
Камион-ладилник
Година 2010 Километража 600000 км Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
72.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 399000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9545 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
32.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 62400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.480 € PLN 105.900 PLN
Камион фургон
Година 2012 Километража 526000 км Сила
Полска, Grzędy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 737 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се