Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони со затворена каросерија од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 34.230 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 34.230 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 34.230 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 34.230 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 43365 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.620 €
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.620 €
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се