Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Норвешка

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони со затворена каросерија од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион со церада
Носивост 13710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 12240 кг Зафатнина 59.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 346691 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 2380 кг
Година 2006 Километража 189561 км Сила
Норвешка, Tveit
Контактирајте го продавачот
269.700 €
Камион со завеса
Носивост 48450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 469 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.153 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-11 Километража 470000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 200000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8,48 € NOK 100 NOK
Камион фургон
Носивост 4825 кг
Година 1994 Километража 386996 км Сила
Норвешка, Lillehammer
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-06 Километража 150000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Камион фургон
Носивост 1975 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Камион фургон
Носивост 2555 кг Евро Euro 4 Зафатнина 35.99 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-12-21 Километража 160000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Носивост 8075 кг
Година 2012 Километража 475000 км Сила
Норвешка, Stavanger
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15630 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2019-01 Километража 465000 км Сила
Норвешка, Trondheim
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 903000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.868 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
3.271 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
4.948 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
47.100 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 334489 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.200 €
Камион фургон
Носивост 17830 кг Евро Euro 6 Капацитет 19 палети
Година 2016 Километража 1020000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.800 €
Камион фургон
Носивост 8625 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 244650 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 2260 кг
Година 2020 Километража 55000 км Сила
Норвешка, Tromsø
Контактирајте го продавачот
64.200 €
Камион фургон
Носивост 16010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 508000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се