Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Литванија

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

158 огласа: Камиони со затворена каросерија од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Камион-ладилник
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 916500 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13770 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 14500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 938000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 6940 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 335000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
68.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2019 Километража 217116 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 08/2011 Километража 835000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 4075 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2004 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2010 Километража 683000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 854545 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2015 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион работилница
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 120000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1800 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 04/2022 Километража 9400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 1138000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 4.400 €
Камион со завеса
Година 1998 Километража 321763 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2018 Километража 285000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2008-08 Километража 1500000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 160682 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион-ладилник
Година 03/2014 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион фургон MAN 17-232
1
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 06/1989 Километража 555555 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 05/1999 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се