Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Летонија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија од Летонија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 61.61 м³
Година 01/2006 Километража 249 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1999 Километража Сила
Латвија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 19235 кг Зафатнина 42.21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Километража 618000 км Сила
Латвија, Valmiera
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 12/2004 Километража 1044000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Камион-ладилник
Година 10/2013 Километража 822000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³
Година 06/2010 Километража 918000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 1290000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Gaisma
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1300000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 655000 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 390000 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2009 Километража 861000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 09/2003 Километража 528000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион фургон
Носивост 8085 кг Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража 750000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 757000 км Сила
Латвија, Tiraine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се