Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Кина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.730 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Wulumuqi Shi
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Wulumuqi Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.270 €
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Воен камион
Носивост 13800 кг
Година 02/2019 Километража 8000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.300 €
Камион фургон
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.664 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.460 €
Воен камион
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.300 €
Камион фургон
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.220 €
Камион фургон
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
камион-ладилник ISUZU камион-ладилник ISUZU
2
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина
камион фургон JMC камион фургон JMC
2
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.650 €
Камион фургон
Носивост 2140 кг Зафатнина 19.39 м³
Година 2017 Километража 4083 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.460 €
Воен камион
Година 07/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.540 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.490 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.490 €
Камион со церада
Година 01/2017 Километража 7100 км Сила
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се