Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Италија

Резултати од пребарување: 297 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

297 огласа: Камиони со затворена каросерија од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 586000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 158000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 76000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион со церада
Носивост 17000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 556000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2002 Километража 1700000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2010 Километража 850000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 224000 км Сила
Италија, Conegliano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4900 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2006 Километража Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража 454000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 345000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6900 кг
Година 2018-03 Километража 158000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 44.64 м³
Година 2015-09 Километража 194000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 71.81 м³
Година 2003-08 Километража 1100000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 200788 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08 Километража 483000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019-09 Километража 108018 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 268000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 36.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 112000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45.51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 341000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-12 Километража 139000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 16.17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01 Километража 333000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 355000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 297 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се