Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Хрватска

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони со затворена каросерија од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 108.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 868286 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион со церада
Година 2010 Километража 1044245 км Сила
Хрватска, Žminj
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5575 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01 Километража 247333 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 108.62 м³
Година 2017 Километража 662185 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2015 Километража 853000 км Сила
Хрватска, Novi Marof
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.9 м³
Година 2012 Километража 996000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 974807 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 728979 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 114 м³
Година Километража 837879 км Сила
Хрватска, Bedenica
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 399492 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 57.06 м³
Година 2018 Километража 647000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 399492 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3180 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-04 Километража 421170 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3180 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-04 Километража 421170 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 545247 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 545247 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 594795 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 457477 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3108 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2019-07 Километража 52800 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3108 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2019-07 Километража 52800 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 19 палети
Година 2014 Километража 765000 км Сила
Хрватска, Rijeka
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 175.08 м³
Година 2017 Километража 542009 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
камион-ладилник IVECO EuroCargo ML90E18 камион-ладилник IVECO EuroCargo ML90E18
2
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се