Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Германија

Резултати од пребарување: 728 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

728 огласа: Камиони со затворена каросерија од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 44.05 м³
Година 2022 Километража 200 км Сила
Германија, Schwalbach-Hülzweiler
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.6 м³
Година 2012-07 Километража 1230771 км Сила
Германија, Günzburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 30.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 117 км Сила
Германија, Schwalbach-Hülzweiler
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 16.48 м³
Година 2015-06 Километража 238151 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-10 Километража 41867 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9190 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.02 м³
Година 2015-11 Километража 245529 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4820 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06 Километража 555000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 29 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07 Километража 189500 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 56.25 м³
Година 2007-08 Километража 912000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 47.7 м³
Година 2022 Километража 1000 км Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06 Километража 834533 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
72.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.83 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 509238 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 376500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 26.52 м³
Година 2013 Километража 673160 км Сила
Германија, Murr
Контактирајте го продавачот
40.341 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 3110 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-11-19 Километража 119300 км Сила
Германија, Altdorf bei Nürnberg
Контактирајте го продавачот
74.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.83 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 484422 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-10 Километража 313228 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
74.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.83 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 470355 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08 Километража 286610 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 853000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.735 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2008-10 Километража 302907 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2033 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-05 Километража 340579 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2011 Километража 525242 км Сила
Германија, Stolberg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2390 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража 250000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5870 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2009 Километража 803000 км Сила
Германија, Dettelbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 728 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се