Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Франција

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

120 огласа: Камиони со затворена каросерија од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 447000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 640000 км Сила
Франција, NANCY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 673637 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
DAF LF45
28 ч.
аукција 22.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 58000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 359590 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14390 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2015 Километража 177018 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4974 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 170448 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 930000 км Сила
Франција, BASSE GOULAINE
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1998 Километража 148000 км Сила
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 44000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 240 м³
Година 2012 Километража 978000 км Сила
Франција, Fontanil-Cornillon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 112275 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 838148 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5420 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража 888000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 398436 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 05/2010 Километража 400000 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2012 Километража 394576 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 394679 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 646578 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 12/2005 Километража 516594 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 319707 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 381982 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-ладилник
Година 2005 Километража Сила
Франција, Thieux
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2005 Километража 1000000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
аукција 6.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Година 2000 Километража 106000 км Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се