Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Финска

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

94 огласа: Камиони со затворена каросерија од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3900 кг
Година 2015 Километража 189999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.7 м³
Година 2013-09-27 Километража 154324 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1349999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 15550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 23016 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5060 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 379670 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.08 м³
Година 2013-01-29 Километража 198570 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1590000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 820000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4600 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 460999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 145999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1390000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
109.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 75500 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5370 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 409999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1100000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1019999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 668000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1997 Километража 782055 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1065000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1250000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 47.91 м³
Година 2015 Километража 68500 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2005 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1059999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1179999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се