Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Европа

Резултати од пребарување: 5859 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5859 огласа: Камиони со затворена каросерија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.710 € PLN 460.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € PLN 88.000 PLN
Камион со церада
Носивост 5579 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 860000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2002 Километража 405809 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2002 Километража 272284 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.820 € GBP 11.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 717881 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-01 Километража 371000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04-13 Километража Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
17.240 € PLN 82.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 660000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7875 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 212591 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 226000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 437000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 340000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.340 € SEK 129.000 SEK
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.540 € SEK 450.000 SEK
Камион фургон
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 19.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 141854 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.28 м³
Година 2012-07 Километража 433052 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 586000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 394679 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 443000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
аукција 7.525 € DKK 56.000 DKK
Камион со завеса
Носивост 9900 кг Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 481076 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2022-01-01 Километража 1000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2009 Километража 576415 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 39.89 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 250210 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 41.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 694287 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5859 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се