Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Естонија

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

147 огласа: Камиони со затворена каросерија од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 463643 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 385131 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 580977 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14555 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 460771 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 257502 км Сила
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8075 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 610136 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9965 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 512377 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1010000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 622478 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2015 Километража 277874 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 386000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12395 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1052317 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 429449 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14895 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 243151 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9925 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 292101 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8760 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 824566 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8515 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 350575 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 425714 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 186375 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 572887 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2004 Километража 665008 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4155 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 153326 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се