Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Чешка Република

Резултати од пребарување: 328 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

328 огласа: Камиони со затворена каросерија од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион со завеса
Капацитет 18 палети
Година 2014 Километража 617000 км Сила
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8970 кг Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 819727 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
69.489 €
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 685 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9550 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 812143 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6437 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.9 м³
Година 2008 Километража 1228858 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 680575 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
19.370 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 494876 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
11.877 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-04 Километража 905135 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 652018 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5425 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.69 м³
Година 2015-06 Километража 534000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.973 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2390 кг Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-08 Километража 223000 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 750000 км Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
12.730 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8490 кг Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 535577 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
69.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 54.31 м³ Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 598000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
69.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 54.31 м³ Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 598000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
4.740 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2890 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Капацитет 15 палети
Година 06/2009 Километража 880684 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1280000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9300 кг
Година 2001-02 Километража 1014983 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 976060 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 886896 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1132310 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 564786 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.770 € CZK 349.000 CZK
Камион фургон
Година 2015 Километража 295600 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5510 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 534000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 328 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се