Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Бугарија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони со затворена каросерија од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 247000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
17.900 € BGN 35.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 354000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.903 € BGN 13.500 BGN
Камион фургон
Носивост 3800 кг
Година 1998 Километража 360000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.084 € BGN 11.900 BGN
Камион фургон
Носивост 1 кг
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 433930 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 890000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
25.513,86 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 45.63 м³
Година 2006 Километража 671000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
20.963,29 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
19.889,56 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 738000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
19.940,69 €
Камион со церада
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1151000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 835000 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
13.810 € BGN 27.000 BGN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 46.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05 Километража 750000 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12-27 Километража 642090 км Сила
Бугарија, Видин
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Камион со завеса
Носивост 27510 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 635300 км Сила
Бугарија, Видин
Контактирајте го продавачот
20.450 € BGN 40.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 40.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02 Километража 201000 км Сила
Бугарија, София
камион-ладилник MAN Tgm 12.290 Хладилен
1
Контактирајте го продавачот
27.560 € BGN 53.900 BGN
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 320000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-06-03 Километража 1118000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
13.040 € BGN 25.500 BGN
Изотермален камион
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 304000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
10.230 € BGN 20.000 BGN
Камион со церада
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
17.130 € BGN 33.500 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228115 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
23.519,79 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 795000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-03-01 Километража 401000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 29710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 113.62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-18 Километража 760000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
21.990 € BGN 43.000 BGN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-07 Километража 686600 км Сила
Бугарија, Пловдив
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се