Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Белгија

Резултати од пребарување: 454 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

454 огласа: Камиони со затворена каросерија од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 714000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14575 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02-22 Километража 767842 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 1
Година 1988-06 Километража 124500 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2085 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2010 Километража 362942 км Сила
Белгија, Tessenderlo
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9160 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08-28 Километража 420461 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
37.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-19 Километража 103818 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5228 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-08-07 Километража 500941 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 41.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 687826 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 248388 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2003-05-05 Километража 639000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05-04 Километража Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 331115 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1999 Километража 24442 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-21 Километража 100242 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-04-28 Километража 799063 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 22.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 119000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 955000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 152080 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-10-16 Километража 438261 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-20 Километража 750000 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража 486000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 37.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 259950 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 39.89 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 250210 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 570000 км Сила
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 454 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се