Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Австрија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони со затворена каросерија од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08 Километража 821252 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8575 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража 645974 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5721 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 176097 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 827071 км Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
55.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 116573 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021-06 Километража 9100 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 258900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 243970 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
камион со церада Mercedes-Benz 809/37 камион со церада Mercedes-Benz 809/37
2
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-11 Километража 160000 км Сила
Австрија, Gratkorn/Graz
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4385 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09 Километража 71511 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5183 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража 112280 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 689889 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
68.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 596719 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13645 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 914000 км Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
50.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 90319 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
52.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 274153 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7060 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 258375 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 240091 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
3.590 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 248600 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 239275 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
43.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 16140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 969724 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Воен камион
Носивост 5150 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990-02 Километража 111925 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 178014 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 493419 км Сила
Австрија, Laakirchen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се