Филтри -

Камиони со затворена каросерија ZIL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија ZIL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон ZIL 131
31
25.000 US$ EUR ≈ 20.620 €
Камион фургон
Носивост 9000 кг Евро Euro 1
Година 1990 Километража 2535 км Сила 175 кс
Украина, смт.Володарка
воен камион ZIL 131
27
24.500 US$ EUR ≈ 20.210 €
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила 180 кс
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
воен камион ZIL 131
26
25.500 US$ EUR ≈ 21.030 €
Воен камион
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 2535 км Сила 175 кс
Украина, смт.Володарка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се