Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Унгарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 299783 км Сила 428 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4970 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 786079 км Сила 245 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
76.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 380000 км Сила 410 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 904000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 27350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 694000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4800 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 189000 км Сила 250 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 543000 км Сила 221 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 42.1 м³
Година 2013 Километража 299783 км Сила 428 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4970 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 786079 км Сила 245 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 716914 км Сила 241 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4563 м³
Година 06/2012 Километража 452000 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4160 кг Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 519454 км Сила 246 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 94000 км Сила 280 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1072000 км Сила 337 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се