Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Швајцарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Швајцарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1059000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 33.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-01-01 Километража 124064 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08-02 Километража 608507 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 7820 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12-14 Километража 632823 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10060 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 859533 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се