Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

70 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 345000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15430 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08-25 Километража 718000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15430 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08-25 Километража 658000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2018 Километража 524000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8650 кг Евро Euro 5
Година Километража 677000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 760000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година Километража 777000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 2 Зафатнина 49.57 м³
Година 2000-08 Километража 396000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-17 Километража 429000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со церада
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-28 Километража 496000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8195 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 402000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8405 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 173830 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 151057 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-03-07 Километража 228000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 597382 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-15 Километража 424000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 01/2008 Километража 655000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 03/2011 Километража 707190 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 10/2007 Километража 562000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 05/2006 Километража 560000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 10/2009 Километража 457000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 02/2004 Километража 224000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се