Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Португалија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Зафатнина 55.35 м³
Година 1998 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
15.550 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 59.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 586304 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 577525 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 490000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 12590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11-22 Километража 995000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-19 Километража 680000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07-17 Километража 704000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 07/2007 Километража 828082 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 05/2007 Километража 644044 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 1238824 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2001 Километража 874158 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 455000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 820346 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2010 Километража 578675 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион со завеса
Година 2004 Километража 381268 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2000 Километража 545302 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
44.990 € Со вклучен ДДВ
Изотермален камион
Носивост 7694 кг Капацитет 14 палети
Година 07/2013 Километража 497051 км Сила
Португалија, Vermoim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 462229 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 868511 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 817000 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2017 Километража 429802 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 738883 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07-17 Километража 599000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се